drzwi
DRZWI O portalu trend-drzwi cennik reklam kontakt
Nowości więcej
System drzwi przesuwnych Invado
System drzwi przesuwnych Invado 
Firma Invado przedstawia swoją ofertę pojedynczych drzwi chowanych w ścianę. Specjalna konstrukcj...zobacz więcej.
drzwi przesuwne
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji) Stron:  1 
    Nazwa Mebli+   Producent 
 Drzwi dwuskrzydłowe suwane OMEGA   Drzwi dwuskrzydłowe suwane OMEGA 
OMEGA to system drzwi suwanych znajdujący swoje zastosowanie we wszelkiegorodzaju szafach wnękowych i przejściach garderobianych. Szeroka gama rodzajów i kolorów z...zobacz więcej.
 Porta 
 Drzwi przesuwane naścienne dwudzielne   Drzwi przesuwane naścienne dwudzielne 
Zestaw do przesuwu skrzydeł składa się z:- dowolnego modelu skrzydła wewnętrznego w wersji bezprzylgowej w wymiarach typowych- systemu przesuwnego naściennego- maskownicy- p...zobacz więcej.
 Stolbud 
 Drzwi przesuwane naścienne jednodzielne   Drzwi przesuwane naścienne jednodzielne 
Zestaw do przesuwu skrzydeł składa się z:- dowolnego modelu skrzydła wewnętrznego w wersji bez przylgowej w wymiarach typowych- systemu przesuwnego naściennego- maskownicy- ...zobacz więcej.
 Stolbud 
 Drzwi przesuwne ALU System   Drzwi przesuwne ALU System 
ALU SYSTEM to kolejna propozycja systemu przesuwnego charakteryzująca się bardzo wysoką estetyką wykonania. To idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Układ jezdny wykonany z aluminium nada...zobacz więcej.
 Porta 
 Drzwi przesuwne KOMPAKT System - wewnątrzścienny   Drzwi przesuwne KOMPAKT System - wewnątrzścienny 
System przesuwny do zabudowy w ścianie to eleganckie rozwiązanie, które gwarantuje maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej pomieszczenia. Dyskretna konstrukcja zabudowana w ścianie...zobacz więcej.
 Porta 
 Drzwi przesuwne PORTA System   Drzwi przesuwne PORTA System 
Są miejsca, w których zastosowanie uchylnych drzwi jest niemożliwe, ze względu na bardzo małą powierzchnię bądź też koncepcję zaplanowanego wnętrza. W takich sytuacjach p...zobacz więcej.
 Porta 
 Drzwi SPACE   Drzwi SPACE 
 Wewnętrzne zamknięcia przesuwane, chowane w ścianie. SPACE pozwala na odzyskanie przestrzeni. Mocna konstrukcja kasetonu umieszczonego w ścianie, wyposażona w wózki i sp...zobacz więcej.
 Dierre 
 System drzwi przesuwnych Invado   System drzwi przesuwnych Invado 
Firma Invado przedstawia swoją ofertę pojedynczych drzwi chowanych w ścianę. Specjalna konstrukcja systemu przesuwnego sprawia, że może być w nim zastosowany każdy model zobacz więcej.
 Invado 
 System przesuwny Classen - jedno i dwuskrzydłowy   System przesuwny Classen - jedno i dwuskrzydłowy 
System przesuwny Classen, dostępny we wszystkich dekorach i kolekcjach poza kolekcjami z Grupy BASIC (Chronos, Chronos New, Ksantos, Classic) oraz poza kolekcją Andromeda. zobacz więcej.
 Classen 
Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji) Stron:  1 
Kategorie
 drzwi antywłamaniowe
 drzwi drewniane
 drzwi garażowe
 drzwi harmonijkowe
 drzwi przesuwne
 drzwi stalowe
 drzwi szklane
 drzwi wejściowe
 drzwi wewnętrzne
 drzwi zewnętrzne
 klamki
Szukaj

 
szukany produkt
Wyszukiwanie zaawansowane
Producenci
Boryszew
CAL
Classen
Dante
Dierre
Door-Pol
DRE
Gamar
Gerda
Hörmann
Invado
Klinke
Mikea
Nomet
Pol-Skone
Porta
Stolbud
Szklane.eu
Zakład Stolarski Bogusław..
Informacje
O nas


Kontakt
Site Map

Bez względu na rodzaj drzwi, powinny one charakteryzować się pewnymi cechami umożliwiającymi bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Oto krótkie zestawienie cech technicznych charakteryzujących dobre drzwi. Większość drzwi skonstruowanych jest według podobnych zasad. Minimalny wymiar drzwi wejściowych to 90x200 cm. Do ramy, która jest głównym elementem konstrukcynym drzwi (dla drzwi wzmocnionych i przeciwwłamaniowych jest to zazwyczaj rama stalowa, dla drzwi zwykłych - drewniana lub z materiałów drewnopochodnych) montuje się warstwy okładzinowe a przestrzenie między okładzinami z obydwu stron drzwi wypełnia się materiałami izolacyjnymi zapewniającymi odpowiednią izolacyjność akustyczną i termiczną (najczęściej jest to płyta drewnopochodna, pianka poliuretanowa i styropian). Drzwi drewniane i ze sklejek wodoodpornych (z innych rodzajów drewna) charakteryzują się łatwością konserwacji oraz są zazwyczaj bardziej estetyczne od pozostałych. Drzwi metalowe, z PCV i z włókna szklanego są odporne na warunki atmosferyczne, ale za to bardzo ciężko je konserwować i naprawiać nawet drobne usterki. W drzwiach drewnianych i z materiałów drewnopochodnych możemy znaleść praktycznie dowolny kształt paneli. W przypadku drzwi z innych materiałów, ze względu na technologie ich wykonania, mamy bardziej ograniczony wybór kształtów. Producenci starają się maksymalnie urozmaicić asortyment, dlatego też często możemy w drzwiach spotkać wstawki szklane, tzw. naświetla. Wykonywane są one z różnych rodzajów szkła - najczęściej stosowane jest szkło bezpieczne (wzmocnione), ale również antywłamaniowe czy hartowane. Oferowane są także elementy ze szkła ornamentowego, kolorowego i witrażowego. Oczywiście, jeżeli drzwi mają ceryfikat świadczący o tym, że są antywłamaniowe, szkło w naświetlach powinno być także antywłamaniowe.